Експлуатована покрівля – економічно вигідне рішення!

Раціональне використання простору все більше набирає популярності в умовах тотальної урбанізації і забудові міст, що швидко розвивається. Експлуатована покрівля вирішує відразу кілька проблем, з якими зустрічається населення міст:

  • Питання комерційної та архітектурної привабливості будівлі. Зелена зона серед бетонних джунглів привертає увагу і надихає оточуючих, дає відчуття природності буття. Крім того, підвищує комерційну цінність споруди.
  • Питання впливу на клімат та навколишнє середовище. Озеленені дахи допомагають зменшити негативний вплив урбанізації на навколишній бетоном світ.
  • Питання оптимального використання простору. На зелених дахах можна облаштувати відпочинкові зони, літні тераси закладів або оглядові майданчики.
  • Настав час визнати, що дах вже давно перестав бути просто захистом від опадів, і використовувати його простір з розумом і користю. Експлуатований дах також надає естетичності не тільки самій споруді, на якій вона розміщена, а й місту загалом.

Конструкція експлуатованої покрівлі – може бути використана до останнього сантиметра в екологічно корисному сенсі для людини та її навколишнього світу.

Сьогодні найбільш популярними вважаються декілька видів дахів, що експлуатуються:

  • пішохідна покрівля, із зонами озеленення та відпочинку;
  • сад на даху або парк на даху;
  • газонний дах або дах із грунтопокривними багаторічниками.

Від типу будівлі, міцності фундаменту та призначення споруди залежить те, який тип покрівлі буде обрано. При проектуванні торгових центрів та інших комерційних будівель вигідно застосувати зелену покрівлю, тому що на ній зручно розмістити літні тераси кафе та ресторани або оглядові майданчики.

Конструкція покрівлі, що експлуатується, залежить від її типу і ділиться на два види:

  • інверсійна покрівля – гідроізоляційна куля знаходиться під теплоізоляцією;
  • тепла покрівля – гідроізоляційна куля знаходиться над теплоізоляцією.

Важливою складовою конструкції покрівлі є субстрат для дахів (грунт для дахів), і її висота, також, залежить виключно від типу озеленення.

Наприклад, для саду на даху необхідна більша кількість субстрату, так як висота грунтосуміші для дахів повинна покривати висоту грудки дерева.

Плоский експлуатований дах - оазис серед бетонних джунглів

Крім екологічної та естетичної сторони, плоский експлуатований дах вирішує низку питань з нестачею простору. Якщо раніше було складно знайти безпечний парк або майданчик для відпочинку та ігор з дітьми, то зелений дах став найкращим вибором місця для сімейного відпочинку! Гарний вид на місто, відсутність дорожньо-транспортної загрози, свіже повітря наповнене киснем. Прогулянки, проведені на облаштованих дахах, залишать лише приємні спогади.

Плоска експлуатована покрівля – це вкладення, яке приверне увагу до Вашої будівлі, тому є чудовим рішенням для торгово-розважальних та бізнес-центрів. Крім того, це внесок в екологію міста та підвищення комерційної та архітектурної цінності споруди.

Фахівці нашої компанії завжди готові відповісти на будь-які питання, що просто цікавлять, просто зателефонуйте за вказаним на сайті номером і отримайте кваліфіковану консультацію безкоштовно.