Природність, близькість до природи, оформлення інтер'єру приміщення з використанням натурального стабілізованого моху активно входить в сучасне життя. Позитивні властивості екологічного матеріалу відомі давно, але новий погляд на нього відкрили фітодизайнери, декоратори та фахівці з ландшафтного дизайну в інтер'єрі.

Стабілізований оленяний мох – універсальний, безпечний, екологічний матеріал для стильних дизайнерських рішень – пропонує майстерня WGWRoofs®, яка вже багато років успішно займається декоруванням інтер’єрів з використанням цього незвичайного природного матеріалу.

Використання стабілізованого оленячого моху

Декоративний стабілізований оленячий мох, що грає різноманітністю відтінків, широко використовується для оформлення робочих і житлових приміщень, громадських місць. З його допомогою декорується вся стіна або її частина - створюються панно, картини, панно, різні композиції, предмети декору. Стабілізований мох застосовують у рекламних цілях на вивісках, логотипах, плакатах в офісах, сферах послуг, виставкових павільйонах, меблів, а також як сувенірну продукцію.

У майстерні WGWRoofs® ви можете придбати високоякісний моховий мох за доступними цінами, враховуючи ваші потреби в красивому дизайні інтер'єру. Ви можете купити готову продукцію або мох у кілограмах та зробити композицію самостійно.

Стабілізований мох – це коли сік рослини замінюють спеціальним гліцерином або сольовим розчином, що сприяє призупиненню біологічних процесів і дозволяє моху оленячому моху при використанні набути безцінних позитивних властивостей:

  • зберігати свій колір, привабливий зовнішній вигляд довгі роки (до 10 років);
  • не вимагати поливу, спеціального догляду;
  • бути безпечним для людей, тварин, не викликати алергії.
  • Для тривалого якісного використання стабілізованого моху необхідно дотримуватись певних умов: мінімальна вологість приміщення 40%, не допускати попадання на нього прямих сонячних променів, розташовувати подалі від опалювальних приладів, різних джерел тепла.

При недостатній вологості в приміщенні мох може засохнути, але не втратити свій зовнішній вигляд, головне підняти вологість в приміщенні і мох знову стане м'яким. Якісний стабілізований мох покращить свої відновлювальні властивості, якщо підвищити необхідний рівень вологості за допомогою побутових зволожувачів повітря до 40-50%.

Декоративний мох ягель - ціни доступні, якість відмінна
У магазині WGWRoofs® ви можете вибрати з широкого асортименту і купити декоративний мох мох, ціни на який цілком доступні для споживача. Кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати вам необхідні варіанти моху за кольором, виглядом, розміром для декорування під будь-яку композицію, підкажуть, як правильно доглядати за ним.

Вивчивши каталог товарів, ви зможете підібрати необхідні види стабілізованих рослин і замовити декоративний мох оленячий мох - ціни на який порадують вас своєю доступністю, а сертифікована продукція високою якістю. Не виходячи з дому, уточніть наявність товару, що вам сподобався в магазині WGWRoofs® і купіть його. Для цього вам знадобиться чимало зусиль і часу: заповнити заявку з інформацією про себе, способом доставки, вибрати прийнятну форму оплати і дочекатися швидкого отримання замовлення.

Майстерня WGWRoofs® – солідний постачальник стабілізованого моху, працюємо на ринку України 10 років, тому ви зможете купити мох ягель на вигідних умовах співпраці, для постійних клієнтів передбачені цікаві пропозиції, знижки.

Завітайте до нашої майстерні, замовте мох оленячий мох - частинку живої природи, порадуйте себе та своїх близьких оригінальними декоративними виробами з моху, прикрасьте інтер'єр житлового чи офісного приміщення новими ексклюзивними живими деталями!