Ландшафтне озеленення ділянки - це комфортне місце, де хочеться перебувати. Декоративні рослини, чагарники, плодові або хвойні дерева, газонна трава та квітники роблять територію виключної, придуманою Вами з любов'ю і зробленої нами з професіоналізмом.

ЛАНДШАФТНЕ ОЗЕЛЕНЕННЯ


Замовити ландшафтний дизайн в Україні

Все більше міських жителів прагне до життя за містом або придбати будиночок, котедж з ділянкою в межах міста.
На відміну від квартири, заміський будинок має ще й прилеглу територію - ділянка землі, за яким теж необхідний догляд і його благоустрій. Замовити ландшафтний дизайн - це відмінний варіант вирішення благоустрою ділянки.

Фахівці нашої компанії з радістю і професіоналізмом втілять будь-які, навіть найсміливіші бажання з озеленення ділянки. Замовити ландшафтний дизайн у компанії "WGWRoofs®" - це гарантовано отримати бажаний результат, який буде цілий рік радувати Ваше око і зробить проживання в заміському будинку ще більш комфортним.

Професійний ландшафтний дизайн - це ідеальне поєднання зелених насаджень та архітектурних форм. Послуги ландшафтного дизайну включають в себе не тільки проектування і візуалізацію Вашого проекту, але і його реалізацію і, в подальшому, догляд за рослинами.

Благоустрій території - це відповідальний і серйозний крок, до втілення якого потрібно підійти з розумінням і професіоналізмом. Для того, щоб проект був вдалим і точно припав Вам до душі, ми працюємо наступним чином:

  • після того, як ви звернулися в нашу компанію, фахівці компанії виїжджають на знайомство з ділянкою, для того щоб провести повну фотофіксацію ділянки і виміри, після чого обговорити Ваші індивідуальні побажання;
  • наступний крок - це створення концепції і функціонального зонування Вашої ділянки, а так само комерційної пропозиції з його проектування на основі Ваших побажань і з урахуванням досвіду і професіоналізму наших фахівців;
  • після затвердження всіх нюансів і оплати, ми приступаємо до проектування, складання кошторисної документації і графіків робіт;
  • виробляємо земляні роботи, монтаж системи автоматичного поливу, ландшафтного освітлення, при потребі організовуємо дренажні системи на ділянці;
  • виробляємо висадку рослин по затвердженим проектом;
  • здаємо роботу і, за бажанням клієнта, виробляємо регулярний догляд.

Ландшафтний дизайн та озеленення - це функціональність, затишок і комфорт Вашої ділянки

 

Ландшафтний дизайн та озеленення - є необхідністю в умовах сучасного життя. Лише малий відсоток жителів передмістя або міста використовує прилеглі до будинку ділянки під озеленення та благоустрій. Велика частина приміських жителів - це колишні жителі міст, які втомилися від шуму мегаполісів. Для того, щоб територія радувала око і завжди залишалася доглянутою, існує ландшафтний дизайн та озеленення. Звернувшись в спеціалізовану компанію всього раз, Ви облаштовуєте свою ділянку на багато років, даруючи собі і гостям приємні емоції і відчуття від перебування на ньому.

"WGWRoofs®" пропонує Вам ландшафтний дизайн за приємною ціною. Звернувшись в нашу компанію, Ви гарантовано отримуєте послуги вищої якості з використанням кращих матеріалів і рослин. Для того, щоб отримати безкоштовну консультацію від наших фахівців досить просто подзвонити за вказаним на сайті номером.