ТОВ "Майстерня зелених стін і дахів" WGW & Roofs® - перші сертифіковані Виробники в Україні матеріалів для вертикального озеленення та озеленення дахів.

Наша назва говорить про нашу основну діяльність, ми доповнюємо наш бетонний світ зеленими фарбами і робимо його більш природним, натуральним і комфортним.

Наш девіз - "До чого торкаємося - оживає!" підтверджує нашу щоденну роботу, в ході якої ми використовуємо живі рослини і тільки натуральні матеріали.

ПРО НАС


Створюємо зелені дахи "Під ключ" з 2009 року.

   Створюємо зелені дахи "Під ключ" з 2009 року.

   Протягом 9 років в Україні наша команда висадила рослини на дахах загальною площею понад 3500 квадратних метрів.

   У нас в компанії працюють архітектори, експерти, технологи, будівельники - монтажники, біологи і садівники. Завдяки різнобічній команді, ми створюємо Сади на дахах поетапно, починаючи з візуалізації - Проектування зелених дахів (робоча документація) - Монтаж матеріалів для зелених дахів - Висадка рослин на даху - Монтаж системи поливу для дахів і ландшафтного освітлення на даху. Після виконання робіт "Під ключ", переходимо до етапу тривалої співпраці з нашим клієнтом - здійснюючи регулярний Догляд за рослинами на даху. Така робота гарантує нашому клієнтові 100% ефективність і відмінний результат, так як ми відповідаємо за результат своєї репутацією!

   Наша команда виробляє з натуральних Українських матеріалів спеціальний субстрат для дахів (грунтосуміш для зелених дахів) декількох типів, які забезпечують відмінний ріст рослин і стабільну вагову навантаження на даху. Ми проводимо різні додаткові аксесуари і карнизні профілі з нержавіючої сталі, які використовуються при створенні функціонального зеленого саду на даху. З асортиментом Ви можете ознайомитися зателефонувавши нашим менеджерам.

 

 


Створюємо зелені стіни "Під ключ" з 2010 року.

   Створюємо зелені стіни "Під ключ" з 2010 року. Починали з поліамідної повсті, горщикового вертикального озеленення, фітокартин. Отримавши певний досвід і випробувавши різні системи озеленення, з 2012 року ми прийшли до розробки стандарту і власному виробництву найнадійнішої системи вертикального озеленення Green Block®.

   Завдяки даній системі, рослини в стіні розвиваються і показують позитивну динаміку на більш тривалий період, ніж у рослин, поличних або повстяних системах озеленення стін.

   З огляду на досвід нашої команди, ми створюємо вертикальні стіни, сади на стінах, фітокартини, поетапно починаючи з візуалізації - Проектування зелених стін - Монтаж Green Block® (грін блок) і супутніх матеріалів для фітостін - Висадка рослин на стіну - Монтаж системи поливу для зелених стін, автоматизації роботи всієї системи і можливість моніторингу за системою вертикального озеленення з СМС повідомленнями при збої в її роботі. Після виконання робіт під ключ переходимо до етапу тривалої співпраці з нашим клієнтом, здійснюючи регулярний Догляд за вертикальним озелененням, або проводимо навчання по догляду за зеленою стіною.

   З 2012 року ми висадили рослини в стіні загальним обсягом понад 350 квадратних метрів.

   З асортиментом товару для вертикального озеленення Ви можете ознайомитися подзвонивши нашим менеджерам.

   Наша система озеленення Green Block (значок R) вийшла на ринок ОАЕ та Іспанії.

   З асортиментом товару для вертикального озеленення Ви можете ознайомитися подзвонивши нашим менеджерам.


Альтернатива стін з живими рослинами

   В якості альтернативи стін з живими рослинами, які вимагають спеціальних умов і догляду, ми пропонуємо нашим замовникам стіни і декорування приміщень натуральними рослинами і мохами, за якими не потрібен догляд. Це стабілізовані рослини і стабілізовані лісові мохи різних видів, а так же мох ягель різних відтінків.

   Стабілізовані рослини і мохи - це не сухоцвіти і не штучні рослини. Це натуральні рослини, мохи пройшли спеціальну обробку і вироблені в Європі, Японії, Бразилії і т.д. Наша фірма завозить сировину на територію України, переробляє у себе на виробництві, очищаємо і створює зелені картини і флористичні композиції, які використовуються в інтер'єрі в якості декору. Також ми продаємо стабілізовані рослини і мох різних видів оптом в рамках бізнесу В2В.

   З асортиментом Вы можете ознайомитись, подзвонивши нашим менеджерам.

Якщо Вам потрібна сувенірна продукція або зелені меблі, Ви можете замовити зателефонувавши нам.

З 2012 року ми задекорували понад 180 об'єктів.

 Альтернатива стін з живими рослинами

Навчання та співробітництво

  Крім комплексної роботи по створенню зелених дахів і зелених стін в Україні, наш експерт в озелененні дахів і стін Маріанна Голубенко щорічно проводить курс навчань за темами:

  •   Як правильно створити Сад на даху, ландшафт на даху, озеленення терас;
  •   Озеленення стін від А до Я і створення вертикальних садів під ключ;

  Маріанна проводить вебінари та майстер класи з декорування приміщень за допомогою стабілізованих рослин і декоративних мохів для дизайнерів, ландшафтних архітекторів, будівельників і всіх зацікавлених осіб. Детальніше ознайомиться про майстер-класі ви можете тут.

 Навчання та співробітництво

Сертифікати та дозвільні документи на продукцію

Нам довіряють

Наші друзі