Відсутність рослинності в промислових містах безпосередньо впливає на якість життя, від фізичних до естетичних аспектів.

Створення фітостін рекомендується як в інтер'єрі, так і в екстер'єрі.

Навіть, якщо ціна на будівництво і догляд за вертикальним садом - вище, ніж класична обробка, це компенсується екологічними перевагами, а також безпосереднім впливом на глобальну проблему забруднення повітря

БЛОКИ ДЛЯ ВЕРТИКАЛЬНОГО ОЗЕЛЕНЕННЯ

ЩО ТАКЕ СИСТЕМА ВЕРТИКАЛЬНОГО ОЗЕЛЕНЕННЯ "GREEN BLOCK®"?

«GREEN BLOCK®» - це модулі для висаджування рослин на стінах та інших вертикальних поверхнях усередині приміщень і на відкритих територіях, з метою ландшафтного благоустрою, декоративного озеленення або вирощування культур саду і городу.

Реалізовані зелені стіни з використанням рослинних блоків "Green Block" дивіться  тут

СТАНДАРТНІ РОЗМІРИ "GREEN BLOCK®"?

Габарити споруди обумовлюються з кожним клієнтом індивідуально - ми виготовляємо різногабаритні фітомодулі для вертикального озеленення під замовлення. Декорувати стіну, перегородку, окремий майданчик - вирішуємо будь-яке поставлене завдання. Також випускаємо вертикальні блоки в стандартних розмірах.

У нашому послужному списку - успішне вертикальне озеленення стін в офісах, ресторанах, кав'ярнях, магазинах, приватних будинках і квартирах.

Щоб визначити, яка конструкція для вертикального озеленення підійде саме вам, скористайтеся можливістю безкоштовної консультації з нашими фахівцями. Ми вміємо точно визначати потреби клієнта і проектувати їх враховуючи особливості інтер'єру, з яким будемо працювати.

Модель 1
300х500х100мм
Кількість отворів ≈ 6 шт
Ø отвір 90мм

Модель 2
500х500х100мм
Кількість отворів ≈ 9 шт
Ø отвір 90мм

Модель 3
600х800х100мм
Кількість отворів ≈ 18 шт
Ø отвір 90мм

Модель 4
1000х500х100мм
Кількість отворів ≈ 18 шт
Ø отвір 90мм

Горизонтальний вид
Фронтальний вид
Вид збоку
ТОНКОЩІ ВИРОБНИЦТВА - ЛИЦЬОВА ПАНЕЛЬ "GREEN BLOCK®"?

Для створення живої стіни ми здійснюємо монтаж спеціальних модулів з лицьовою поверхнею, забарвленою в потрібний замовнику колір.

Лицьова панель блоків виготовляється з:

  • Нержавіючої сталі;
  • Композиту (різних відтінків під інтер'єр).
  • Пластика (різні відтінки під інтер'єр).

Готові зелені стіни з живими рослинами в рослинних блоках "Green Block®" дивіться у Портфоліо.

 

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ "GREEN BLOCK®"
ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ "GREEN BLOCK®". Фото - 1

УТЕПЛЕННЯ СТІН

Завдяки своїй складовій - блоки виконують функцію додаткового утеплення стіни.

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ "GREEN BLOCK®". Фото - 2

ТЕРМІНИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Термін експлуатації блоків Green Block® досягає до 10-ти років.

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ "GREEN BLOCK®". Фото - 3

ЗБЕРІГАЮТЬ ВОДУ

Завдяки задньої стінки, яка накопичує і віддає вологу, значно зменшується витрата води.

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ "GREEN BLOCK®". Фото - 4

МОБІЛЬНІСТЬ

Виготовлення блоків будь-якої форми під замовлення. Зручність при монтажі і висадці рослин, а також можливість транспортування блоків.

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ "GREEN BLOCK®". Фото - 5

МОЖЛИВІСТЬ ОЧИЩЕННЯ

Поверхня блоків виготовляється з композиту або нержавійки, що дає можливість мити і протирати блоки, зберігаючи їх первісний вигляд.

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ "GREEN BLOCK®". Фото - 6

РОЗВИТОК КОРЕНЕВОЇ СИСТЕМИ

Всередині блоків знаходиться спеціальний субстрат, який дозволяє кореневій системі розвиватися в повній мірі, а як результат, збільшує термін життєдіяльності рослин.

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ "GREEN BLOCK®". Фото - 7

АВТОМАТИЧНИЙ ПОЛИВ

Блоки для вертикального озеленення Green Block® передбачаються з автоматичним поливом, що значно спрощує догляд за майбутньою фітостіною.

РОСЛИНИ
КРАЩИЙ ВИБІР РОСЛИН ДЛЯ ВИСАДКИ В "GREEN BLOCK®"?

Варіанти висадки живих рослин в рослинні блоки "Green Block®" дивитись тут

ТЕХНІЧНІ СХЕМИ ВЕРТИКАЛЬНОГО ОЗЕЛЕНЕННЯ "GREEN BLOCK®"
Блочна система "Green Block®" з проточним поливом
Блочна система "Green Block®" з циркулюючим поливом

1. Направляющие

2. Гидроизолирующая базовая панель

3. Водоприемный лоток
и система автоматического пролива

4. Блоки "Green Block"

5. Растения

УЗЛЫ ПРОТОЧНОЙ И ЦИРКУЛИРУЮЩЕЙ СИСТЕМ ВЕРТИКАЛЬНОГО ОЗЕЛЕНЕНИЯ

Если Вы Архитектор или Дизайнер, мы окажем Вам полное содействие в проектировании зеленых стен с разными видами полива

ПРЕДОСТАВИМ НЕОБХОДИМЫЕ УЗЛЫ В ЛЮБОМ ФОРМАТЕ ПО ЗАПРОСУ

ЯК СЛІДКУВАТИ ЗА ФІТОКОНСТРУКЦІЕЙ

Одне з головних переваг вашої стіни з живих рослин: вона не вимагає постійного догляду. Трудоголіки можуть дотримуватися графіку, тусовщикам не доведеться ставити нагадування на телефон.

Ми пропонуємо клієнту вертикальне озеленення з автополивом. Він може бути двох видів: циркулюючий і проточний.

У разі проточного поливу, вода, обійшовши всі рослини модуля, стікає в каналізацію. Циркулююча система передбачає полив зверху вниз і назад з повторним проходженням по системі.

Ви не витрачаєте свій час і нерви на полив фітоконструкціі - розумний механізм здійснює всю роботу за вас. Системі потрібно лише періодичний догляд за рослинами, а також контроль автоматики поливу і освітлення.

 ЯК СЛІДКУВАТИ ЗА ФІТОКОНСТРУКЦІЕЙ
ЩО ОТРИМУЄТЕ В РЕЗУЛЬТАТІ?

Цінність модулів для вертикального озеленення очевидна. Краса і позитивний вплив на людський організм - вагомий аргумент на користь такої системи.

Бонус для корпорацій і підприємств. Всесвітня рада з екологічного будівництва (World GBC) провів дослідження, які підтвердили, що в офісах з чистим повітрям показники працездатності вищі. До того ж, не можна виключати аспект мотивації - красива обстановка надихає. А вертикальне озеленення - це ще і спритний елемент декору.

Майстерня зелених стін і дахів WGWRoofs працює на ринку з 2010 року. Ми - перша і єдина компанія в Україні, що займається виробництвом блоків для вертикального озеленення стін.

Продумана система не тільки дозволяє рослині безперешкодно проростати, а й розвиватися рослинам так як вони розвиваються в природі. Догляд здійснюється просто і безпроблемно самостійно, згідно з нашою грамотно складеної інструкції або за допомогою наших співробітників.

Якщо ви хочете прикрасити приміщення і внести в нього дещицю живої природи, ми допоможемо вам зробити це вигідно і якісно.

 ЩО ОТРИМУЄТЕ В РЕЗУЛЬТАТІ?
ПЕРЕВАГИ ВЕРТИКАЛЬНОГО ОЗЕЛЕНЕННЯ
ПЕРЕВАГИ ВЕРТИКАЛЬНОГО ОЗЕЛЕНЕННЯ. Фото - 1

Рослини в живій стіні очищають повітря і збільшують кількість кисню

ПЕРЕВАГИ ВЕРТИКАЛЬНОГО ОЗЕЛЕНЕННЯ. Фото - 2

Фітостіни мають функцію шумоізоляції і створюють правильну акустику в приміщенні

ПЕРЕВАГИ ВЕРТИКАЛЬНОГО ОЗЕЛЕНЕННЯ. Фото - 3

Зелені стіни в офісах підвищують працездатність і мотивують співробітників, а так само мають позитивний вплив на імідж

ПЕРЕВАГИ ВЕРТИКАЛЬНОГО ОЗЕЛЕНЕННЯ. Фото - 4

Зелені стіни - це натуральний антидепресант

ПЕРЕВАГИ ВЕРТИКАЛЬНОГО ОЗЕЛЕНЕННЯ. Фото - 5

Зелені стіни, з урахуванням різноманітних форм, збільшують простір в приміщенні

ПЕРЕВАГИ ВЕРТИКАЛЬНОГО ОЗЕЛЕНЕННЯ. Фото - 6

Живі стіни обладнані автоматичним поливом і додатковим освітленням для рослин, тим самим спрощують догляд за ними

ПЕРЕВАГИ ВЕРТИКАЛЬНОГО ОЗЕЛЕНЕННЯ. Фото - 7

Вертикальні зелені стіни надають природний контраст інтер'єру і роблять його менш формальним

ПЕРЕВАГИ ВЕРТИКАЛЬНОГО ОЗЕЛЕНЕННЯ. Фото - 8

Живі стіни - це унікальний елемент декору, який створює комфорт і затишок

Запрос на комерческое предложение

Загрузить
Форматы только: png, jpg, pdf
Отримати консультацію

     


Вертикальне озеленення в квартирі - ефектно та естетично

вертикальное озеленение купить

З кожним днем ​​озеленення приміщень стає все популярнішим. Крім того, що це модно і красиво, вертикальне озеленення в квартирі можна використовувати для приховування будівельних дефектів, зонування простору або декорування, таким чином, порожніх ніш в квартирі.

Рослини для вертикального озеленення підбираються з нашими фахівцями. При виборі потрібно враховувати життєві цикли рослин, створити їм умови по рівномірному освітленню і регулярному поливу, щоб композиція не втрачала свій зовнішній вигляд протягом багатьох років. При комплексом підході і виконанні вертикальної стіни в будинку ми гарантуємо Вам відмінний ефект і динамічність розвитку зеленої стіни.

Створення фітостін є актуальним для різних приміщень, від Вашого особистого житла до офісів і різних громадських закладів (бібліотек, ресторанів, кафе, кінотеатрів, магазинів і т.д.). Вертикальне озеленення офісу захистить простір від шкідливих летючих речовин, присутніх в приміщенні, таких як толуол, бензол, ацетон, аміак і формальдегід, які знаходяться в складі порошків в офісній техніці (ксерокси, факси і т.п.), або навіть у складі меблів. Дослідження всесвітнього ради з екологічного будівництва (World GBC) підтвердили той факт, що в офісних приміщеннях з більш чистим повітрям показники працездатності і стресостійкості співробітників набагато вище. У той же час, Вертикальне озеленення квартири захистить від зайвого шуму, особливо це актуально для спальні або дитячих кімнат.

Вертикальне озеленення приміщень - це просте рішення для реалізації Ваших різних дизайнерських задумів. Ви можете створити джунглі у себе вдома. Крім того, що озеленення освіжить зовнішній вигляд Вашого приміщення, зелена стіна покращує мікроклімат, так як рослинам за своєю природою властиво очищати і зволожує повітря, що, беззаперечно, є одним з найбільших переваг.

Вертикальне озеленення - будь в тренді!

вертикальное озеленение помещений

Сучасне суспільство все більше уваги приділяє екологічності та озеленення промислових міст і мегаполісів для підвищення якості життя людини, як в плані фізичних, так і естетичних аспектів. Вертикальне озеленення дуже відповідає цьому екологічному напрямку.

Вертикальне озеленення, актуально як в інтер'єрі, так і в екстер'єрі, за рахунок безпосереднього впливу зелених стін на проблему забруднення повітря, шляхом його очищення і зволоження. Адже кількість рослин на 1 кв.м. зеленої стіни досягає до 36 штук, а якщо стіна 10 кв.м., то ми можемо помістити 360 штук рослин на вертикальну поверхню, при цьому не забираючи і не захаращуючи горщиками з рослинами в самому приміщенні, завдяки системі вертикального озеленення Green Block®. Ні для кого не секрет, що рослини впливають на мікроклімат і вологість і, відповідно, покращують загальне самопочуття людини і його настрій.

Рослини для озеленення стін можуть бути абсолютно різними, все залежить від Ваших переваг і від того, в яких приміщеннях ви хочете зробити озеленення. При виборі рослин необхідно враховувати їх сумісність і нюанси догляду, щоб створити максимально ефективну і ефектну композицію, в цьому Вам допоможуть наші фахівці WGWRoofs®. Також за бажанням клієнта можливо використання стабілізованих рослин, якщо умови приміщення не дозволяють використовувати вертикальне озеленення з живими рослинами.

WGWRoofs® пропонує Вам якісне і професійне вертикальне озеленення купити під ключ, яке Ви можете замовити безпосередньо на сайті нашої компанії. Якщо у Вас виникли питання на будь-якому етапі здійснення замовлення, просто зателефонуйте за вказаним на сайті номером, і наші фахівці допоможуть Вам завершити покупку і проконсультувати.
Ми допоможемо Вам створити абсолютно унікальний і екологічно чистий дизайн будь-якого приміщення, який буде не тільки радувати Вас, а й сприяти поліпшенню навколишнього середовища і Вашій самопочуттю.