• Главная
  • Картини зі стабілізованого моху

Картини із стабілізованого моху – жива прикраса приміщення

У роботі сучасних флористів і дизайнерів особливе визнання завойовує натуральний матеріал нового покоління, що з'явився зовсім недавно на ринку декору - стабілізований мох і рослини.

Картини із стабілізованого моху – модна тенденція зеленого дизайну, практичний елемент інтер'єру, використовуючи який можна оригінально декорувати стіни будь-якого приміщення живими зеленими фарбами, привнести відчуття свіжості, частинку живої природи до робочого офісу, торгового центру, житлового будинку, квартири. Живі екологічні картини з моху привернуть увагу відвідувачів, гостей, піднімуть настрій, позбавлять негативних емоцій, дозволять насолодитися комфортною атмосферою.

Створені картини з моху, який оброблений спеціальним способом, на відміну від звичайної живої рослинності, не вимагають додаткового догляду, обрізки, добрива, поливу, здатні тривалий час зберігати свіжий, привабливий зовнішній вигляд, не псуватися, займають мало місця.

Картини з моху виконують не тільки естетичну функцію, вони мають практичні позитивні характеристики, властиві стабілізованому моху:

  • приємність на дотик, довговічність;
  • гарне поглинання звуку;
  • не викликають алергію;

Стабілізований мох успішно використовують для декорування всієї стіни або прикраси її частини у формі картини, панно, переплетення фактур, логотипів, написів у будь-якому стилі. Якщо ви хочете прикрасити приміщення, підкреслити вишуканість стилю та смак його власника, замовте в інтернет-магазині WGWRoofs® панно зі стабілізованого моху. Незвичайність, легкість фактури, різноманіття відтінків моху, перетворить кожне еко-панно, фітокартину на унікальне, неповторне творіння, по-новому перетворить інтер'єр, освіжить приміщення оригінальністю дизайнерської думки, творчої фантазії.

Картини зі стабілізованого моху на замовлення
Поява у флористиці стабілізованих рослин дає можливість реалізувати найсміливіші ідеї, створюючи зелені колони, різні фігури, складні конструкції, фітокартин, панно.

У майстерні WGWRoofs® можна купити як готові композиційні панно стандартних розмірів, так і придбати картини зі стабілізованого моху на замовлення, виконані за індивідуальним оригінальним дизайном. Не пропустіть можливість втілити свої мрії та фантазії, створивши ексклюзивний витвір мистецтва, сучасно, стильно прикрасити інтер'єр за допомогою натуральних рослин.

Щоб перетворити непривабливі порожні стіни та створити у приміщенні незвичайну, затишну атмосферу гармонії, єдності з природою, гарний настрій, вам необхідно купити фітокартину з моху, ціна якої залежить від форми, розміру, виду матеріалу, наявності рамки, вартості додаткових елементів.

Магазин WGWRoofs® пропонує купити фітокартину з моху за гарною ціною, скориставшись послугами для створення сучасного рішення в інтер'єрному фітодизайні вашого приміщення, індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Картини зі стабілізованого моху відрізняються новизною, свіжістю, добре зберігаються тривалий час, тому користуються популярністю у цінителів природної краси, поступово витісняють традиційні, намальовані і ткані полотна.

Привнести до дизайну приміщення елементи живої природи можна за допомогою стабілізованих рослин: квітів у бутонах, на стеблі; зірваного листя фікуса, пальми, інших рослин; хвойних, самшитових, евкаліптових, екзотичних видів дерев. Поєднуючи ці рослини зі стабілізованим мохом різних видів, можна створювати неповторні шедеври – панно, сувеніру, картини, живі стіни, перегородки, красиві квіткові композиції, живі букети, які будуть стильною окрасою будь-якого приміщення.

Вибір елементів живого декору залежить від вашої фантазії, переваг, модних дизайнерських тенденцій.