Зимовий сад на даху приватного будинку – зробить Ваш будинок неповторним

В наш час все довкола стрімко розвивається, архітектура споруд та будівель не залишається осторонь. Зимовий сад на даху будинку є одним з найновіших напрямків у розвитку будівництва приватних будинків. Таке рішення є ідеальним, оскільки садок не займатиме корисну площу Вашого будинку.

Якщо Ви прийняли рішення на користь такого неординарного архітектурного рішення, то щоб сад на даху будинку радував Вас і не створював незручностей, потрібно врахувати наступні моменти:

  • міцність фундаменту повинна відповідати ГОСТу та витримувати як постійне навантаження пиріжка зеленої покрівлі, снігове навантаження, так і змінне;
  • важливо врахувати вагу всіх майбутніх компонентів зимового саду у водонасиченому стані від самої конструкції до ґрунту для дахів та рослин (калькулятор вагового навантаження на зелений дах);
  • можливість проведення всіх необхідних обслуговуючих систем та комунікацій;

Крім облаштування зимового саду на даху можна побудувати альтанки, літню кухню, дитячий майданчик, вертолітний майданчик і навіть город на даху.

Якщо фундамент дозволяє, Ви можете сміливо обладнати свій будинок чудовим садом на даху!

Сад на даху приватного будинку має ряд переваг:

  • у вас з'явиться можливість спостерігати за зоряним небом без засвітів від різних ламп;
  • регулювання температури будинку: у приміщенні під зеленим дахом у спекотну пору температура буде на кілька градусів нижче, ніж на вулиці, а в зимовий період зимовий сад або правильно побудований зелений дах буде навпаки «зігрівати» Ваш будинок, заощаджуючи тепло на 20%;
  • ви завжди зможете провести час у місті, наповненому киснем та свіжим повітрям, відпочити та розслабитись буквально, не виходячи з дому;

Сад на даху, проект якого Ви можете замовити у наших спеціалістів, окрім іншого захищатиме Ваш будинок від ультрафіолетових променів, які мають руйнівний вплив на будівельні та оздоблювальні матеріали.

Сади на покрівлі – універсальне вирішення проблеми озеленення міст

Зі збільшенням населення, збільшується і кількість споруд, які у свою чергу часто вибудовуються на раніше зелених зонах. Сади на покрівлі допоможуть зменшити збитки, які завдають природі та клімату, за рахунок створення зелених зон на даху будинків та інших споруд. Сади на покрівлі можуть бути інтенсивними та екстенсивними. Їх розрізняє складність ландшафту, кількість та якість посадок:

  • Інтенсивними покрівлями називають ті сади, в облаштуванні яких можуть брати участь буквально будь-які рослини, у тому числі чагарники та дерева. При їх створенні потрібно обов'язково враховувати міцність фундаменту, адже при насадженні великих рослин навантаження збільшуватиметься (перейти до калькулятора). А так само можливість автоматичного поливу та регулярного догляду. Такі дахи експлуатуються людьми, у яких поєднуються такі зони, як пішохідні доріжки, дороги, дитячі майданчики та висадки різноманітних рослин, у тому числі газон на даху.
  • Екстенсивні сади на покрівлі являють собою ґрунтопокривні рослини, наприклад: сидумний килим, альпінарій на даху та рослини, які вимагають до себе мінімум догляду та поливу. Такі дахи зазвичай не експлуатуються, але несуть у собі функції екологічні, економічні та естетичні!
  • Напівінтенсивні зелені покрівлі можуть бути як експлуатовані так і не експлуатовані дахи з рослинами, які вимагають регулярного поливу, але можуть обмежуватися мінімальним доглядом. Це зазвичай багаторічні ґрунтопокривні рослини, вічнозелені кущі або городи на даху, які використовуються сезонно.

Проект саду на даху створюється нашими спеціалістами з урахуванням усіх Ваших побажань та нашого професіоналізму.