Для вертикального озеленення інтер'єрів житлових і громадських будівель в екостилі широко використовуються стабілізовані панелі з моху. Якщо ви перебуваєте на передньому краї та вам подобається збережений рослинний декор, відвідайте WGWRoofs®, де ви можете придбати готові панелі з моху з різними візерунками та видами рослин. За вигідними цінами ви придбаєте сертифіковану продукцію для вертикального фітодизайну стін будь-якого розміру та форми, відмінної якості, прикрасите своє приміщення оригінальною стильною родзинкою.

Виготовлення панелей із стабілізованого моху

Для виробництва панно використовується мох, який оброблений спеціальними розчинами, харчовими барвниками. Цей екологічно чистий, безпечний матеріал набуває свої унікальні якості після обробки. Має палітру відтінків зеленого та інших кольорів, еластичну текстуру, тривалий час зберігає гарний зовнішній вигляд, нешкідливий для людей і тварин, не викликає алергічних реакцій, не потребує особливого догляду, поливу. Дизайнери широко використовують стабілізований мох для оформлення офісів, квартир, клубів, ресторанів, готельних комплексів та інших громадських закладів.

У майстерні WGWRoofs® ви можете ознайомитись із зразками моху, отримати кваліфіковану консультацію спеціаліста, придбати готові панелі з моху або замовити виготовлення за вашими побажаннями та ідеями, які відповідатимуть вашим уподобанням та органічно впишуться в загальний стиль та дизайн приміщення. кімната.

Стабілізовані панелі з моху мають важливу перевагу - вони прості в монтажі, відрізняються мінімумом використовуваних матеріалів. Каркас з основою панелі може змонтувати навіть людина без спеціальної підготовки та навичок, зручним способом, схожим зі способом складання конструктора. Мох попередньо кріпиться до панно різними способами, про що ви можете дізнатися з майстер-класу нашого фітодизайнера Маріанни Голубенко. Посилання: http://mgv431.wixsite.com/mossmasterclass

Для тривалого використання, збереження естетичного вигляду вертикального озеленення зі стабілізованого моху необхідно дотримуватися умов його експлуатації: уникати різких перепадів температури в приміщенні, підтримувати відносну вологість повітря не менше 40%, не розміщувати панелі поблизу джерел тепла, обігрівачів, кондиціонерів, виключити прямі сонячні промені.

Якщо стабілізований мох висох, його властивості можна відновити. Для цього необхідно стаціонарним кімнатним зволожувачем повітря підняти вологість повітря в приміщенні до 40-55% і вище. Важливо при цьому не чіпати мох руками, щоб не порушити його структуру і не зіпсувати зовнішній вигляд. Коли рекомендована вологість відновиться, якісний мох швидко вбере вологу та відновить колишню м’якість.

Панелі зі стабілізованим мохом на замовлення

В магазині WGWRoofs® шанувальники вертикального озеленення можуть придбати на замовлення панелі зі стабілізованим мохом, як яскраво-зеленого однотонного кольору моху, так і комбіновані варіанти інших барвистих відтінків, зі складними візерунками, з використанням стабілізованих квітів, трав, листя та інших декоративних елементів. елементів. Завдяки вашим фантазіям та професійному вмінню фахівців нашої Майстерні, панелі зі стабілізованого моху на замовлення органічно вписуватимуть у потрібний інтер'єр, радуватимуть око свіжим виглядом, новизною ідеї.

Вибравши зразки в каталозі майстерні, ви можете замовити панелі зі стабілізованим мохом за доступною ціною різних розмірів, фактур, кольорів. За вашим бажанням дизайнер майстерні розробить індивідуальний стиль оформлення стіни мохом, а кваліфіковані майстри виробництва виготовлять панелі за вашим проектом та професійно виконують монтаж.