Стабілізовані стіни мохом

Оригінальною новинкою на ринку дизайнерського декору, модним елементом дизайну інтер'єру, стало озеленення стіни зі стабілізованого моху. З’явившись не так давно в європейських країнах, практика поступово завойовує український простір серед тих, хто цінує екологічний спосіб життя. Незважаючи на наш 9-річний досвід роботи зі стабілізованими рослинами та мохами, цей ринок тільки з минулого року починає активно розвиватися, і інтерес покупців до декору зі стабілізованими мохами є активним.

Декор стін мохом завоював багато шанувальників завдяки реалізації креативних ідей, у використанні інноваційного способу оновлення інтер'єру кімнати є безсумнівні переваги:

  • простота в обслуговуванні, не вимагає особливого догляду;
  • збереження кольору, відмінний зовнішній вигляд, тривалий термін служби;
  • універсальність використання для різних декоративних елементів, різноманітність кольорів;
  • безпека, екологічність, натуральність, нешкідливість матеріалу для людей, тварин;
  • можливість замовлення стіни з моху різних розмірів і форм.

Стіни з моху Україна – дизайнерський тренд прикраси інтер'єру

Майстерня WGWRoofs® – перший в Україні сертифікований виробник матеріалів для озеленення та вертикального озеленення, який успішно працює з 2009 року. Стіни з моху Україна є важливим елементом вертикального озеленення з природною і м'якою структурою, насиченим кольором, приємними характеристиками. Скандинавський мох, спеціально оброблений нешкідливим способом, добре зберігає свій декоративний вигляд, форму, текстуру.

При правильному догляді: недопущення забруднення, пересушування або перезволоження, впливу різких температурних перепадів, мохові стіни, вартість цілком доступна для будь-якого українського покупця, буде екологічно чистою, естетично привабливою протягом багатьох років.

Важливо забезпечити високу якість навіть при виготовленні зеленої живої стіни, тому для придбання моху краще звертатися до WGWRoofs® - перевіреного постачальника якісних матеріалів з хорошою репутацією. Майстерня пропонує різні варіанти будь-якої форми і розміру декоративної стіни з моху, вартість яких вас приємно здивує, а якість, безсумнівно, порадує.

Залежно від товщини стінового матеріалу, який необхідно обсадити натуральним стабілізованим мохом, підбирається основа різної товщини для надійного і красивого кріплення декоративної деталі на стіні. У нашому магазині ви можете вибрати різні види стабілізованих мохів, це оленячий мох, лісовий мох, папоротеподібний мох, купиноподібний мох різних кольорів.

Передача замовником точних розмірів поверхні та надіслане фото місця установки дозволить дізнатися точну вартість послуги вертикального озеленення, яка залежить від виду фітодекору та площі робіт. Не забувайте, що ми надаємо послуги «під ключ», від допомоги в проектуванні, постачанні матеріалів, виготовлення панелей до їх монтажу. Після встановлення стіни з моху або стабілізованих рослин ми надаємо повну інструкцію з експлуатації та догляду за фітостеною.

Відрізняється гнучкістю, легкістю, стабілізований мох підходить для фітостін будь-якого приміщення - офісу, квартири, будинку, ресторану, клубу. Часто дизайнери комбінують живі стіни з різними малюнками, створюючи незвичайні шпалери.

Стіна з моху в квартирі завжди виглядає оригінально і стильно, створює комфортну атмосферу, піднімає настрій, незалежно від того, в якій кімнаті вона використовувалася: вітальні, спальні, кабінеті, холі.